پرورش اردک
پرورش اردک

مزایای پرورش اردک:

پرورش اردک، شغلی پر سود و دارای مزایای بسیار زیاد است.
بسیاری از کشورهای دنیا تولیدات گوشتی خود را با پرورش اردک به بالاترین سطح رسانده اند. چرا که گوشت اردک گرم است و بر خلاف مرغ که در برابر بسیاری از بیماری ها باید واکسینه شود و گوشت آن هورمونی و غیر ارگانیک است، جایگزین خوبی برای گوشت مرغ میباشد.
درآمد پرورش اردک در خانه بین 2 تا 4 میلیون تومان است. با ایجاد مزرعه پرورش اردک درآمد شما به بیش از 25 تا 40 میلیون تومان خواهد رسید.

بازارتمام کشور و کشورهای همسایه
نوع پرورشخانگی و صنعتی
شرایط آب و هواتمام مناطق ایران
فضای کاراز یک متر تا هر چقدر
ارزش غذاییبالا
مدیریتآسان
هزینه پرورشکم
درآمد و سودخوب و عالی

مزایای پرورش اردک و مرغابی:

پرورش اردک و مرغابی دارای مزایایی فراوانی است. سرعت رشد بالا، تولید بالا، راندمان غذایی بالا، برگشت سریع سرمایه از بهترین مزایای پرورش اردک میباشد.

آسانی تغذیه اردک و مرغابی:

به علت ضعف قدرت بویایی اردک میتوان از انواع گیاهان و سبزیجات، ساقه برنج و سبوس بدون هیچ مشکلی برای تغذیه آنها استفاده کرد.

سرعت رشد و وزن گیری عالی اردک:

جوجه اردک ها پس از بیرون آمدن از تخم به راحتی شروع به تغذیه می کنند و وزن گیری آنها روزانه حدود 40 گرم است و بعد از 60 روز به حدود 2500 گرم می رسد.

سیستم دفاعی پرتوان اردک:

خیالتان از پرورش اردک راحت باشد. اردک ها دارای بدنی مقاوم در برابر بیماری و بسیاری از میکروارگانیسم های عفونتی است که نیاز به تزریق انواع واکسن در آنها احساس نمی شود و مهمتر اینکه بیماری مشترک اردک و انسانها بسیار اندک است.

ارزش غذایی بالا اردک:

مقدار پروتئین و فیبرهای غذایی، چربی، عدم خشکی گوشت و ارزش غذایی تخم اردک آنقدر زیاد است که آن را به یک منبع غذایی ارزشمند تبدیل کرده است. حتی در طب سنتی هم به خوردن گوشت اردک بسیار تاکید شده.

عدم وابستگی اردک به شرایط آب و هوا:

خلاف تصوری که از اردک سراغ دارید، آنها به راحتی می توانند در هر شرایط آب هوایی حتی بدون وجود برکه یا آبگیری به زندگی خود ادامه دهند. یعنی در واقع ادامه حیات آنها برخلاف غازها وابسته به آب نیست.

بازگشت سریع سرمایه:

در پرورش اردک و جوجه های گوشتی طی حدود 2 ماه سرمایه بر می گردد که نسبت به سایر سرمایه گذاری ها برگشت سرمایه سریع تر است.

جهت دریافت مشاوره و خرید جوجه و نیمچه اردک با ما تماس بگیرید.
گروه علمی تحقیقاتی ارگانیک پروران طبرستان
با مدیریت : دکتر ایمان قناعت

011-44272480
011-44292755
0903-6166003